Tastiere Omega Kids Ok-200

  • 1 vit garanci

6894

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tastiere Omega Kids Ok-200

Tastiere me lidhje USB.

Shume-ngjyreshe dhe me germa te medha.

Krijuar per femije.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB