Tende Projeksioni FUEGO Manuale 150X150 Tripod

13056

14 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tende projeksioni e cila qendron ne kembe dhe hapet manualisht.
Ne te mund te projektohen pamje apo video direkt nga projektori juaj.
Permasat 150 x 150 cm (katrore)
Ngjyra e bardhe.
Material Rezistent