Tende Projeksioni FUEGO Manuale 150X150 Muri XR-SLS84

Shëno vlerësimin tënd

Tende Projeksioni FUEGO Manuale 150X150 Muri XR-SLS84

Tende Projeksioni FUEGO Manuale 150X150 Muri XR-SLS84

  • Garanci ne cilesi

NP0849

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tende projeksioni e cila varet ne mur dhe hapet manualisht.
Ne te mund te projektohen pamje apo video direkt nga projektori juaj.
Permasat 150 x 150 cm (katrore)
Ngjyra e bardhe.
Material Rezistent

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi