UPS Cyber Power BU600E

Shëno vlerësimin tënd

UPS Cyber Power BU600E

UPS Cyber Power BU600E

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

FS0547

6 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

UPS Cyber Power BU600E

Siguron energji atehere kur ju mungon.

Rregullim automatik i voltazhit.

Rezistent ndaj zjarrit.

Alarm i rregullueshem.

Teknologji e menaxhimit te baterise.

Karikues i brendshem inteligjent me funksion automatik restart/karikim.

Koha e karikimit 8 ore.

Kapaciteti 600VA / 360W

Frekuenca 50Hz / 60Hz

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Fuqia: 360W