UPS Power Tree 1250VA/750W

Shëno vlerësimin tënd

UPS Power Tree 1250VA/750W

UPS Power Tree 1250VA/750W

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0013

10 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

UPS Power Tree 1250VA/750W

Lloji UPS: Line Interactive

Kapaciteti: 1250 VA

AVR te integruar

Input: 140-275 Volt

Output: 195-245 Vac

Frekuenca: 45-55 Hz

Koha e mbulimit me energji: 16-25 minuta

Koha e karikimit: 5 ore

Bateri: 2x12V 8.2 Ahm

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi