UPS Power Tree 650VA/390W

  • 1 vit garanci

7377

5 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

UPS Power Tree 650VA/390W

Kapaciteti: 650 VA

Input: 130-285 Volt

Output: 195-245 Vac

Frekuenca: 50-50 Hz

Koha e mbulimit me energji: 20-30 minuta

Koha e karikimit: 8 ore

Pershtate per cdo Windows.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Fuqia ne Watt: 390W