USB 16GB Kundra Ujit Platinet

Shëno vlerësimin tënd

USB 16GB Kundra Ujit Platinet

USB 16GB Kundra Ujit Platinet

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB 16GB Kundra Ujit Platinet

USB 2.0 16GB
Material Rezistent. Mund te futet ne uje pa asnje problem
Mundesi zgjedhjeje midis disa ngjyrave

  • Specifikimet
  • Marka: Platinet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i USB-se: 16GB
  • Tipi i USB-se: USB 2.0