USB 2ne1 Verbatim Pen Drive 16GB 3.0 per Smartfone

  21438

  2 590 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  USB 2 ne 1 e marke Verbatim Pen Drive 

  Me kapacitet 16GB tipi 3.0

  Funksionon edhe si një USB flash drive standarde

  Lidhet direkt me telefonin veç kësaj, shumë nga këto pajisje gjithashtu ju lejojnë të ruani direkt përmbajtjen në disk, ose të aksesoni skeda në disk nga pajisja juaj celulare pa pasur nevojë të transferoni skedarët në smartfone ose tablet.

  Kurseni kohë dhe hapësirë ​​duke hyrë direkt në dokumentet e ruajtura e ruajtur, si fotot dhe këngët, nga telefoni juaj smart ose tableti

  Thjesht futeni në makinë dhe fillo të luani, ruani ose transferoni skedarët tuaj.

  Punon me Apple me Android etj

  • Specifikimet
  • Marka: Verbatim
  • Kapaciteti i USB-se: 16GB
  • Kompatibel: Me Android, Me Apple