USB 64GB A-Data 3.0 Black & Red/Blue

Shëno vlerësimin tënd

USB 64GB A-Data 3.0 Black & Red/Blue

USB 64GB A-Data 3.0 Black & Red/Blue

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

3 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB 64GB A-Data 3.0 Black & Red/Blue

USB me kapacitet 64GB
Super shpejtesi transferimi te dhenash USB 3.0
Cilesi e garantuar ADATA
Me kapese per t'u vendosur kudo, ne dokumenta, xhep etj
Me permasa shume te vogla: 4.3 x 1.6 x 0.8 cm
Pesha: 9 gram

E disponueshme ne gjyrat: Kuq e zi, blu e zi

  • Specifikimet
  • Marka: ADATA
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i USB-se: 64GB