USB Apacer AH323 16 GB

Add to wishlist

USB Apacer AH323 16 GB Shiko te zmadhuar

6154

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB Apacer AH323 16 GB

Tipi dhe memoria USB 2.0 me kapacitet 16 GB 

Pjese e koleksionit selection nga marka Apacer 

Eshte plastike ne forme drejtkendore me permasa 57 x 21 x 8.5 mm

Pjesa lidhese me kompjuterin del me shine nga trupi i USB