USB Apacer AH326 8GB White

8228

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB Apacer AH326 8GB White

USB 2.0 me kapacitet 8GB 

Pjese e koleksionit Slide nga marka Apacer

Eshte plastike ne forme drejtkendore. 

Pjesa lidhese me kompiuterin eshte me rreshqitje.

E disponueshme ne ngjyre te bardhe.