USB Intenso 32GB Speed Line 3.0

  • 1 vit garanci

14951

2 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB e markes Gjermane Intenso
Kapacitet 32GB

Shpejtesi 3.0

Material Plastik

Ngjyra e zeze

  • Specifikimet
  • Marka: Intenso
  • Garancia: 1 vit
  • Kapaciteti i USB-se: 32GB
  • Tipi i USB-se: USB 3.0