Usb Intenso 8GB Micro Line

Shëno vlerësimin tënd

Usb Intenso 8GB Micro Line

Usb Intenso 8GB Micro Line

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB0776

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB me kapacitet 8GB

Version 2.0
Tipi Micro Line (permasa shume te vogla)

  • Specifikimet
  • Marka: Intenso
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i USB-se: 8GB
  • Tipi i USB-se: USB 2.0