USB Media Range MR910 16GB

  • 6 muaj garanci

6736

1 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB Media Range MR910 16GB

USB 2.0 me kapacitet 16GB 

Seria MR910

Eshte plastike ne forme drejtkendore. 

  • Specifikimet
  • Marka: MediaRange
  • Garancia: 6 muaj