USB Platinet 128GB 3.0 X-DEPO

Shëno vlerësimin tënd

USB Platinet 128GB 3.0 X-DEPO

USB Platinet 128GB 3.0 X-DEPO

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB1072

6 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB e markes Platinet
Kapacitet 128GB

Shpejtesi 3.0

Material Plastik

Ngjyra e zeze

  • Specifikimet
  • Marka: Platinet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i USB-se: 128GB
  • Tipi i USB-se: USB 3.0