USB Remax 8/16/32GB Key Chain 2.0

16470

1 190 Lekë

  • 8GB
  • 16GB
  • 32GB

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

USB Remax 8/16/32GB Key Chain 2.0

Modeli Remax RX-801
USB me kapacitet 8GB, 16GB ose 32GB, sipas kerkeses suaj
Material metalik ne ngjyre argend ose ngjyre baker
Shume praktike, ka te perfshire mbajtesen e cila ben te mundur qe bashke me USB-ne te mbani celesat apo ta vendosni diku ne canten ose pantallonat tuaja ne menyre qe USB-ja mos humbase
Shpejtesi transeferimi te dhenash 2.0
Shpejtesi leximi: 14M/s
Shpejtesimi shkrimi: 4M/s

Marka Remax
Kapaciteti i USB-se 8GB, 16GB, 32GB
Tipi i USB-se USB 2.0

Më shumë informacion

USB Remax 8/16/32GB Key Chain 2.0

Modeli Remax RX-801
USB me kapacitet 8GB, 16GB ose 32GB, sipas kerkeses suaj
Material metalik ne ngjyre argend ose ngjyre baker
Shume praktike, ka te perfshire mbajtesen e cila ben te mundur qe bashke me USB-ne te mbani celesat apo ta vendosni diku ne canten ose pantallonat tuaja ne menyre qe USB-ja mos humbase
Shpejtesi transeferimi te dhenash 2.0
Shpejtesi leximi: 14M/s
Shpejtesimi shkrimi: 4M/s

Fleta e të dhënave

Marka Remax
Kapaciteti i USB-se 8GB, 16GB, 32GB
Tipi i USB-se USB 2.0

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: