USB SanDisk Cruzer Blade 8/16/32/64 GB

Shëno vlerësimin tënd

USB SanDisk Cruzer Blade 8/16/32/64 GB

USB SanDisk Cruzer Blade 8/16/32/64 GB

  • 3 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

  • 8GB
  • 16GB
  • 32GB
  • 64GB
Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB Sandisk Cruzer Blade

Mund te zgjidhni midis kapacitetit 8GB, 16GB, 32GB ose 64GB
USB 2.0
Ngjyre e zeze me konture te kuqe si ne foto

  • Specifikimet
  • Garancia: 3 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi