USB Verbatim 16GB Pinstripe Black

Shëno vlerësimin tënd

USB Verbatim 16GB Pinstripe Black

USB Verbatim 16GB Pinstripe Black

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0381

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

  • Specifikimet
  • Marka: Verbatim
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i USB-se: 16GB
  • Tipi i USB-se: USB 2.0