USB Verbatim 256GB V3 3.0 Black

Shëno vlerësimin tënd

USB Verbatim 256GB V3 3.0 Black

USB Verbatim 256GB V3 3.0 Black

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0391

11 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB me kapacitet 256GB

Shpejtesi 3.0

Marka Verbatim

Kapak i levizshem per te siguruar USB-ne

Material Plastik Shume Rezistent

  • Specifikimet
  • Marka: Verbatim
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i USB-se: 256GB
  • Tipi i USB-se: USB 3.0