USB Verbatim 8GB Pinstripe Black

  • 6 muaj garanci

15063

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB me kapacitet 8GB

Shpejtesi 2.0

Marka Verbatim

Kapak i levizshem per te siguruar USB-ne

Material Plastik Shume Rezistent

  • Specifikimet
  • Marka: Verbatim
  • Garancia: 6 muaj
  • Kapaciteti i USB-se: 8GB
  • Tipi i USB-se: USB 2.0