USB Verbatim 8GB Swivel 2.0 Caribbean Blue

  • 1 vit garanci

13038

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB Verbatim me kapacitet 8GB

Shpejtesi 2.0 transferimi te dhenash 

  • Specifikimet
  • Marka: Verbatim
  • Garancia: 1 vit
  • Kapaciteti i USB-se: 8GB
  • Tipi i USB-se: USB 2.0