Web Camera A4Tech PK-950H

19553

Web Camera A4Tech PK-950H

Web Kamera e markes A4Tech model PK-950H

16 Mega Pixel me sensor Full HD me rezolucion 1080HD

Kamera eshte e nje cilesie mjaft te mire qe ju jep mundesine te realizoni foto dhe video reale

Nuk ka nevoje per shkarkim software por mund te instalohet thjeshte me fishen USB 2.0 dhe mund te filloni te flisni apo te beni foto ne kompjuterin tuaj

Rrotullohet 360 grade per rregjistrim te qarte dhe te shpejte ne cdo kend

I pershtatshem per Windows XP / Vista / Windows 7 / Mac OS X v10.4.8 

Me fokus automatik dhe balancim te ngjyrave

Me mikrofon qe ofron ze te qarte dhe cilesore

Marka A4Tech
Rezolucioni Kameres Rezolucioni: 16 Megapixel
Tipi i USB-se USB 2.0
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Web Camera A4Tech PK-950H

Web Kamera e markes A4Tech model PK-950H

16 Mega Pixel me sensor Full HD me rezolucion 1080HD

Kamera eshte e nje cilesie mjaft te mire qe ju jep mundesine te realizoni foto dhe video reale

Nuk ka nevoje per shkarkim software por mund te instalohet thjeshte me fishen USB 2.0 dhe mund te filloni te flisni apo te beni foto ne kompjuterin tuaj

Rrotullohet 360 grade per rregjistrim te qarte dhe te shpejte ne cdo kend

I pershtatshem per Windows XP / Vista / Windows 7 / Mac OS X v10.4.8 

Me fokus automatik dhe balancim te ngjyrave

Me mikrofon qe ofron ze te qarte dhe cilesore

Fleta e të dhënave

Marka A4Tech
Rezolucioni Kameres Rezolucioni: 16 Megapixel
Tipi i USB-se USB 2.0
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: