Web Camera FaceVsion FV TouchCam E1

Add to wishlist

Web Camera FaceVsion FV TouchCam E1 Shiko te zmadhuar

11019

14 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Shijoni video telefonatat me cilesi live HD 1080p
Native 2 Mega Pixels
Auto fokus
Kend i gjere 28mm
Mikrofon i dyfishte per cilesi maksimale zeri.