Web Camera HD 760 Pro Manhattan

  • 1 vit garanci

277

2 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Web Camera HD 760 Pro Manhattan

Zgjeroni komunikimin online nepermjet kesaj webcam nga Manhattan

Video dhe foto HD te cilat mund ti hidhni ne youtube, facebook e kudo tjeter online

Personalizoni komunikimin nepermjet efekteve video dhe frame qe ofron kjo webcam

Zmadhimi 4x digital me rezolucion 12 Mega pixel 

Dedektor fytyre dhe autoregulluese per ngjyrat dhe driten ne baze te vendit ku ndodheni

Lidhet me porte hyrese USB 2.0

Ka fiksuese shume te pershtatshme per laptop apo ekrane te sheshte

I thjeshte ne perdorim, ka te perfshire dhe program per me shume opsione

Thjesht e fut dhe luan nuk ka nevoje per tu instaluar nese nuk deshironi te perdorni programin

E pershtatshme per windows dhe Mac

Rezolucioni maksimal 3200*2400 px

Per video mbi 30fps me rezolucion 640*480 mega pixel dhe 10fps me rezolucion 1280*1240 mega pixel

Kendi i shikimit 55 grande per levizje horizontale

Produkt origjinal

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB
  • Rezolucioni Kameres: Rezolucioni: 12 MP