Web Camera "Night Vision" IT‐305WC

Add to wishlist

Web Camera "Night Vision" IT‐305WC Shiko te zmadhuar

EA0094

1 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Web Camera "Night Vision" IT‐305WC

Web camera me cilesi shume te larte 16 Mega Pixel.

Eshte nje kamera night vision e cila ka nje funksion te regjistrimit te videos me nje cilesi shume te larte.

Foto dhe video shume te qarta.

Teknologji Face Tracking.

Rezoluconi i fotove 640×480, 352×288, 320×240, 176×144, 160×120.

Frekuenca 50Hz, 60Hz.

Maksimizon kenaqesine gjate perdorimit duke qene se eshte shume i qarte dhe cilesor.

Kendi i pamjes 54o

I pershtatshem per te gjitha sistemet e operimit.

Interface: USB 2.0