WebCam manhattan HD760 WX,

  • 1 vit garanci

FS0094

2 890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

WebCam manhattan HD760 WX

Zgjeroni komunikimin online nepermjet kesaj webcam nga Manhattan

Me kete web kamera ju mund te filmoni ne HD bisedat tuaja online

1.3 megapixel kamera me 720p (por me program te inkorporuar qe e kthen ne 21 mega pixel)

Shume e thjeshte ne perdorim dhe ne instalim

Mikrofon te instaluar ne brendesi te kameras

Personalizoni komunikimin nepermjet 13 efekteve video dhe 4 frame qe ofron kjo webcam

Zmadhimi 4x digital

Lidhet me porte hyrese USB 2.0

Ka fiksuese shume te pershtatshme per laptop apo ekrane te sheshte

Thjesht e fut dhe luan nuk ka nevoje per tu instaluar nese nuk deshironi te perdorni programin

Rezolucioni maksimal 3200*2400 px

Kendi i shikimit 64 grande per levizje horizontale

Produkt origjinal

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB
  • Rezolucioni Kameres: Rezolucioni: 1.3 MP