WebCamera Manhattan MegaCam

Add to wishlist

WebCamera Manhattan MegaCam Shiko te zmadhuar

FS0275

2 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

WebCamera Manhattan MegaCam

WebCamera Manhattan

Per te permiresuar komunikimin online dhe per biseda te vazhdueshme

Ndjekie automatike , qe mban subjektin ne kornize pa patur nevoje per te rregulluar pozicionin e kameras

Ka veterregullim te ngjyrave, dritave , dhe nivelit te shkelqimit

Mund te personalizoni bisedat dhe imazhet me 16 video dhe 10 foto frame me eflekte speciale

Performance shume  e larte me zmadhim 4x dhe mikrofon te inkorporuar

Baze e qendrueshme

Shume e lehte per t'u perdorur dhe instraluar (perfshihen edhe

software per funksionimin dhe cilesimin)

Lidhje USB 2.0 me gjatesi gabulli 1.5m

Format MPEG

Maksimumi i rezolucionit 3200 x 4200

Permasat 82 x 50 x 46mm

Produkt origjinal