Wireless USB Adapter Dual Band WDN3200 TP Link

Shëno vlerësimin tënd

Wireless USB Adapter Dual Band WDN3200 TP Link

Wireless USB Adapter Dual Band WDN3200 TP Link

  • Garanci ne cilesi

EP0053

3 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Wireless Dual Band USB Adapter WDN3200 TP Link 

Shpejtësi më e madhe e tij shkon deri në 2.4GHz dhe 5GHz 300Mbps 300Mbps 

Suportohet nga Dual-Band (IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, IEEE 802.11a / n 5 GHz) 

Ka porte USB interface 2.0

Eshte mjaft e lehte per te siguruar wirelessin tuaj mjafton te shtypni butonin WPS

Permasat e tij jane  3.4 × 0.9 × 0.4 in (86.5 × 24 × 10mm) 

Lloji i antenes eshte Omni

Frekuencat e tij jane  2.4-2.4835GHz

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Lidhjes : Tipi i Lidhjes: Wireless
  • Shpejtesia Wireless: Shpejtesi Wireless: 300 Mbps
  • Wireless Dual Band: Wireless Dual Band