Wireless USB Adapter WN8200ND TP Link

Shëno vlerësimin tënd

Wireless USB Adapter WN8200ND TP Link

Wireless USB Adapter WN8200ND TP Link

  • Garanci ne cilesi

EP0054

3 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Wireless USB Adapter WN8200ND TP Link 

Shpetesia e wirlessit eshte 300Mbps eshte ideali per aplikime te ndjeshme si HD 

Fuqi të lartë për të marrë ndjeshmëri dhe për të sjellë në distancë transmetimin

Eshte mjaft e lehte per te siguruar wirelessin mjafton per te shtypur butonin  WPS 

Kabëll 1.5 metra i gjate USB mundëson vendosjen e përshtatshme

2 Antena nga 5 dBi

Mbështet me Windows XP / Vista / 7 

Permasat etij jane 90.8 * 60.7 * 24mm 

Frekuencat e tij jane 2.4-2.4835GHz

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Lidhjes : Tipi i Lidhjes: Wireless
  • Shpejtesia Wireless: Shpejtesi Wireless: 300 Mbps