Zgjatues USB2.0 EXT 10M INTEX

Shëno vlerësimin tënd

Zgjatues USB2.0 EXT 10M INTEX

Zgjatues USB2.0 EXT 10M INTEX

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Zgjatues USB2.0 EXT. CABLE W/BSTR 10M INTEX Shiko te zmadhuar

EA0248

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen