Kosh Inoksi B-46 

8908

9 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Material cilesore dhe rezistent

I pershtatshem per ambiente te jashtem dhe koridore

Produkt origjinal. 

Më shumë informacion

Material cilesore dhe rezistent

I pershtatshem per ambiente te jashtem dhe koridore

Produkt origjinal. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: