OCOM Skanues Barkodesh me USB OCBS-L011

17173

4 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

OCOM Skanues Barkodesh me USB OCBS-L011

Per te lehtesuar punen tuaj mund te perdorni skanuesin e barkodeve OCOM.

Per nje skanim te mire dhe me cilesi te larte.

Skanimi behet me drite Lazer dhe me distance leximi 2.5 - 600 mm.

Suporton lidhje: USB

Voltazhi: 5V

Current: 100 mA

Marka OCOM
Garancia 3 muaj
Permasa 165mm X 63mm X 87mm
Pesha 129g

Më shumë informacion

OCOM Skanues Barkodesh me USB OCBS-L011

Per te lehtesuar punen tuaj mund te perdorni skanuesin e barkodeve OCOM.

Per nje skanim te mire dhe me cilesi te larte.

Skanimi behet me drite Lazer dhe me distance leximi 2.5 - 600 mm.

Suporton lidhje: USB

Voltazhi: 5V

Current: 100 mA

Fleta e të dhënave

Marka OCOM
Garancia 3 muaj
Permasa 165mm X 63mm X 87mm
Pesha 129g

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: