Tende Projektori Electric84UV 84"

4034

0 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tende Projektori Electric84UV 84"

Bazament rezistent dhe shume i sigurt.

84" (polsh)

Permasat: 128x170.7 cm

Formati ekranit: 4:3 

Më shumë informacion

Tende Projektori Electric84UV 84"

Bazament rezistent dhe shume i sigurt.

84" (polsh)

Permasat: 128x170.7 cm

Formati ekranit: 4:3 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: