Krem per Syte LR Aloe Vera

3 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Krem LR Aloe Vera per syte

Trajtues ekskluziv per zonen e ndjeshme te syve.

Ofron hidratim dhe trajtim intensiv.

Trajtues i bute me ekstrakte ulliri.

Me ndihmen e haloxyl gjallerohet zona perreth syve.

Aplikojeni lehte ne mengjes dhe ne mbremje me levizje rrethore rreth zones se syve.

Marka LR
Kapaciteti (ne Litra) 15ml
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

Më shumë informacion

Krem LR Aloe Vera per syte

Trajtues ekskluziv per zonen e ndjeshme te syve.

Ofron hidratim dhe trajtim intensiv.

Trajtues i bute me ekstrakte ulliri.

Me ndihmen e haloxyl gjallerohet zona perreth syve.

Aplikojeni lehte ne mengjes dhe ne mbremje me levizje rrethore rreth zones se syve.

Fleta e të dhënave

Marka LR
Kapaciteti (ne Litra) 15ml
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: