30 Modele Unike per Thonjte

15778

590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Modele Unike per dizenjimin e thonjve

30 ngjyra e modele (si ne foto)

Pesha: 11g

Diametri:4.5cm(1.76")

Gjeresia: 0.1cm(0.039")

Perdoren per te modeluar e dizenjuar thonjte tuaj sipas deshires

Mjaft praktike dhe te thjeshta per tu perdorur

Si perdoren?

Pastroni siperfaqen e thojit tuaj

Zgjdhni dizajnin qe ju pelqen

Vendoseni mbi thua dhe ferkojeni disa here butesisht sa te zere vend e te ngjitet

Beji thonjt tuaj Unike me keto 30 modele

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Modele Unike per dizenjimin e thonjve

30 ngjyra e modele (si ne foto)

Pesha: 11g

Diametri:4.5cm(1.76")

Gjeresia: 0.1cm(0.039")

Perdoren per te modeluar e dizenjuar thonjte tuaj sipas deshires

Mjaft praktike dhe te thjeshta per tu perdorur

Si perdoren?

Pastroni siperfaqen e thojit tuaj

Zgjdhni dizajnin qe ju pelqen

Vendoseni mbi thua dhe ferkojeni disa here butesisht sa te zere vend e te ngjitet

Beji thonjt tuaj Unike me keto 30 modele

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: