Aloe Vera Krem Dielli Anti-Rrudhe me Faktor Mbrojtes SPF 20

  Add to wishlist

  Aloe Vera Krem Dielli Anti-Rrudhe me Faktor Mbrojtes SPF 20 Shiko te zmadhuar

  LR0483

  3 090 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Aloe Vera Krem Dielli Anti-Rrudhe me Faktor Mbrojtes SPF 20

  Krem dielli me faktor mbrojtes SPF 20,

  Për lëkurë të ndjeshme ndaj diellit, si zevendesues i kremit te dites

  Me 40% Aloe Vera dhe kunder rrudhave te fytyres tuaj

  Përhapni kremin përpara se të ekspozoheni në diell. 75ml

  Ju ofron mbrojtje perpara banjos se diellit dhe pajis me mbrojtjen e nevojshme pjeset e ndjeshme te lekures.

  Aplikojeni me patjeter perpara banjos se diellit. Sasia 50ml

  • Specifikimet
  • Marka: LR
  • Pesha: 50ml