Depilator Braun SE 5580

  • 1 vit garanci

19765

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Depilator i markes Braun model 5580 per kembet trupin dhe fytyren

Heq edhe qimet me te shkurtra ne te gjithe trupin

I largon ato butesisht pa acaruar lekuren 

40 prerese te projektuara per heqjen efikase te qimes deri ne 0.5 mm

Koke e rrotullueshme qe te pershtatet me mire me koturet e trupit per rehati dhe thellesi maksimale

Me dy nivele shpejtesie ngjyre e bardhe me roze, me drite per te pare me mire qimen.

Me funksion masazhues dhe dizenjo ergonomik Lahet lehte edhe ne uje te rrjedhshem

  • Specifikimet
  • Marka: Braun
  • Garancia: 1 vit
  • Nivelet e shpejtesise: 2
  • Lloji i depilatorit: Per trupin