Depilator Rozia 4in1 HB6006

18457

3 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Depilator Rozia 4in1 HB6006

Depilatori Rozia ju ndihmon te keni nje lekure te paster dhe te bute gjate gjithe kohes.

Depilatori ka kater koka te ndryshme. Kjo mundeson nje depilim te plote dhe perfekt.

Nje koke per depilimin e trupit.

Nje koke per pjeset intime.

Nje koke e cila ka funksionin e briskut te rrojes per nje depilim me te shpejte.

Nje koke per zbutjen e lekures dhe per heqjen e lekures se vdekur.

Paketimi permban nje furce dhe nje sfungjer.

Me bateri te rikarikueshme.

Marka Rozia
Nivelet e shpejtesise 2
Lloji i depilatorit Per trupin

Më shumë informacion

Depilator Rozia 4in1 HB6006

Depilatori Rozia ju ndihmon te keni nje lekure te paster dhe te bute gjate gjithe kohes.

Depilatori ka kater koka te ndryshme. Kjo mundeson nje depilim te plote dhe perfekt.

Nje koke per depilimin e trupit.

Nje koke per pjeset intime.

Nje koke e cila ka funksionin e briskut te rrojes per nje depilim me te shpejte.

Nje koke per zbutjen e lekures dhe per heqjen e lekures se vdekur.

Paketimi permban nje furce dhe nje sfungjer.

Me bateri te rikarikueshme.

Fleta e të dhënave

Marka Rozia
Nivelet e shpejtesise 2
Lloji i depilatorit Per trupin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: