Depilator/Shaver Philips HP6423/00

5921

6 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Depilator/Shaver Philips HP6423/00

Nje depilator dhe epilator qe kujdeset per lekuren tuaj.

Heq qimet edhe ne gjatesi 0.5mm.

Shkul rrenjet pa terhequr lekuren.

2 shpejtesi veprimi.

Koka te levizshme te cilat ju mundesojne nje pastrim te thjeshte.

Ne paketim do gjeni edhe nje furce te vogel per me shume higjiene.

Bateri e rikarikueshme.

Marka Philips
Garancia 2 vjet

Më shumë informacion

Depilator/Shaver Philips HP6423/00

Nje depilator dhe epilator qe kujdeset per lekuren tuaj.

Heq qimet edhe ne gjatesi 0.5mm.

Shkul rrenjet pa terhequr lekuren.

2 shpejtesi veprimi.

Koka te levizshme te cilat ju mundesojne nje pastrim te thjeshte.

Ne paketim do gjeni edhe nje furce te vogel per me shume higjiene.

Bateri e rikarikueshme.

Fleta e të dhënave

Marka Philips
Garancia 2 vjet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: