Pjaster Bellissima Imetec B21 100

10194

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Pjaster Bellissima Imetec B21 100.

Pllaka qe ofrojne nje mbyllje te sigurt per drejtim sa me te mire te flokeve.

Nivele temperature nga 100oC deri ne 210oC.

Pllaka nano qeramike.

Sistem i shpejte ngrohje, gati per t'u perdorur ne pak sekonda

I dizenjuar me ane te rrumbullakta per stilim te flokeve.

Produkt origjinal.

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Pllaka Pllaka Qeramike
Ionizues Ionizues
Kabell rrotullues Kabell rrotullues

Më shumë informacion

Pjaster Bellissima Imetec B21 100.

Pllaka qe ofrojne nje mbyllje te sigurt per drejtim sa me te mire te flokeve.

Nivele temperature nga 100oC deri ne 210oC.

Pllaka nano qeramike.

Sistem i shpejte ngrohje, gati per t'u perdorur ne pak sekonda

I dizenjuar me ane te rrumbullakta per stilim te flokeve.

Produkt origjinal.

Fleta e të dhënave

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Pllaka Pllaka Qeramike
Ionizues Ionizues
Kabell rrotullues Kabell rrotullues

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: