Pjaster Braun ST560

18036

6 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Pjaster Braun ST560

Pjasteri Braun ST560 eshte nje pjaster me nje dizajn te thjeshte dhe te bukur.

Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete pjaster.

Me nje ngrohje te shpejte deri ne 200o dhe me pllaka qeramike, ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume kohe.

Pllaka qeramike, qe nuk demtojne flokun tuaj.

I pershtatshem per t'u marre me vete kudo qe te jeni.

Marka Braun
Garancia 1 vit
Pllaka Pllaka Qeramike
Gradacioni 130-200°C

Më shumë informacion

Pjaster Braun ST560

Pjasteri Braun ST560 eshte nje pjaster me nje dizajn te thjeshte dhe te bukur.

Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete pjaster.

Me nje ngrohje te shpejte deri ne 200o dhe me pllaka qeramike, ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume kohe.

Pllaka qeramike, qe nuk demtojne flokun tuaj.

I pershtatshem per t'u marre me vete kudo qe te jeni.

Fleta e të dhënave

Marka Braun
Garancia 1 vit
Pllaka Pllaka Qeramike
Gradacioni 130-200°C

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: