Pjaster dhe Keratin Protein Dhurate G-10003

  21090

  3 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Pjaster me ngjyre gri modeli G-10003

  Me keratin proteine dhurate vetem per ju

  Mbron flokun tuaj nga perdorimi i shpeshte piasterit 

  Pllakat e piasterit jane qeramike qe nuk demtojne flokun dhe e drejtojne shum mire ate

  Punon me energji elektrike dhe ka nje fuqi deri ne 210-240V

  Temperatura maximale 240 ° C. Me kordon qe rrotullohet 360 grade

  Diametri me shume se 31 mm. Ngjyra e piasterit gri e hapur me ekran digital qe tregon temperaturen e deshiruar

  • Specifikimet
  • Kabell rrotullues: Kabell rrotullues
  • Ekran LED: Dixhital
  • Fuqia ne Watt: 210-240V