Pjaster Gemei GM-2937

18432

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Pjaster Gemei GM-2937

Nje pjaster profesionale e markes Gemei model GM-2937 

Me nivel temperature sipas deshires nga 140ºC ne 200ºC, ngrohet shpejt, filloni pune 60 sekonda pasi keni ndezur pajisjen.

Kabell i gjate dhe i rrotullueshem 360º

Plallkat jane me veshje qeramike

Stiloni ne menyre ideale flokët tuaj, lirshëm dhe pa demtime

Do te keni floke te shndritshem dhe te bute ne cdo kohe

Marka Gemei
Garancia 3 muaj
Permasa 32X9cm
Kabell rrotullues Kabell rrotullues
Materiali Qeramike

Më shumë informacion

Pjaster Gemei GM-2937

Nje pjaster profesionale e markes Gemei model GM-2937 

Me nivel temperature sipas deshires nga 140ºC ne 200ºC, ngrohet shpejt, filloni pune 60 sekonda pasi keni ndezur pajisjen.

Kabell i gjate dhe i rrotullueshem 360º

Plallkat jane me veshje qeramike

Stiloni ne menyre ideale flokët tuaj, lirshëm dhe pa demtime

Do te keni floke te shndritshem dhe te bute ne cdo kohe

Fleta e të dhënave

Marka Gemei
Garancia 3 muaj
Permasa 32X9cm
Kabell rrotullues Kabell rrotullues
Materiali Qeramike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: