Pjaster Profesional Gemei GM-2955

18451

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Pjaster Profesional Gemei GM-2955

Nje pjaster profesionale e markes Gemei model GM-2955

Me nivel temperature sipas deshires deri ne 200 grade

Kabell i gjate 180 cm

Plallkat jane me veshje qeramike

Stiloni ne menyre ideale flokët tuaj, lirshëm dhe pa demtime

E pershtatshme per te gjithe llojet e flokut

Marka Gemei
Garancia 3 muaj
Gjatesia e kordonit 180 cm

Më shumë informacion

Pjaster Profesional Gemei GM-2955

Nje pjaster profesionale e markes Gemei model GM-2955

Me nivel temperature sipas deshires deri ne 200 grade

Kabell i gjate 180 cm

Plallkat jane me veshje qeramike

Stiloni ne menyre ideale flokët tuaj, lirshëm dhe pa demtime

E pershtatshme per te gjithe llojet e flokut

Fleta e të dhënave

Marka Gemei
Garancia 3 muaj
Gjatesia e kordonit 180 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: