Pjaster & Stilues Flokesh Braun ST570 MN

18034

9 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Pjaster & Stilues Flokesh Braun ST570 MN

Pjasteri Braun ST570 MN eshte nje pjaster me nje dizajn te thjeshte dhe te bukur.

Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete pjaster por eshte modele te ndryshme te ondeve dhe kacurrelave.

Me nje ngrohje te shpejte deri ne 200o dhe me pllaka qeramike, ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume kohe.

Pllaka qeramike, qe nuk demtojne flokun tuaj.

Gati per t'u perdorur pas vetem 40 sekondave.

I pershtatshem per t'u marre me vete kudo qe te jeni.

Marka Braun
Garancia 1 vit
Pllaka Pllaka Qeramike
Gradacioni 130-200°C

Më shumë informacion

Pjaster & Stilues Flokesh Braun ST570 MN

Pjasteri Braun ST570 MN eshte nje pjaster me nje dizajn te thjeshte dhe te bukur.

Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete pjaster por eshte modele te ndryshme te ondeve dhe kacurrelave.

Me nje ngrohje te shpejte deri ne 200o dhe me pllaka qeramike, ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume kohe.

Pllaka qeramike, qe nuk demtojne flokun tuaj.

Gati per t'u perdorur pas vetem 40 sekondave.

I pershtatshem per t'u marre me vete kudo qe te jeni.

Fleta e të dhënave

Marka Braun
Garancia 1 vit
Pllaka Pllaka Qeramike
Gradacioni 130-200°C

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: