Kreher Stilues Gemei Gm-2953

15764

Gemei

Kreher stilues elektrik

Marka: Gemei

Modeli: Gm-2953

Ngjyra: E zeze

Materiali: Qeramik

Ky kreher eshte ideal per drejtimin e te gjithe llojeve te flokut

I lehte per tu perdorur ndryshe nga stiluesit e tjere, në një mënyrë të përsosur,

Dhembezat e kreherit ne brendesi kanë një formë të gjerë cka ben qe floket te drejtohen me lehte dhe me shpejt.

Temperatura: 

  • 150 ° për flokët e hollë.
  • 170 gradë për flokë te lyer.
  • 190 ° për flokët pa ngjyrosje, si me onde kaçurrel.

Tregues LCD per nivelin e temperatures

Kabllo i rrotullueshem 360 °

Gjinia Femer
Marka Gemei
Garancia 3 muaj
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Kreher stilues elektrik

Marka: Gemei

Modeli: Gm-2953

Ngjyra: E zeze

Materiali: Qeramik

Ky kreher eshte ideal per drejtimin e te gjithe llojeve te flokut

I lehte per tu perdorur ndryshe nga stiluesit e tjere, në një mënyrë të përsosur,

Dhembezat e kreherit ne brendesi kanë një formë të gjerë cka ben qe floket te drejtohen me lehte dhe me shpejt.

Temperatura: 

  • 150 ° për flokët e hollë.
  • 170 gradë për flokë te lyer.
  • 190 ° për flokët pa ngjyrosje, si me onde kaçurrel.

Tregues LCD per nivelin e temperatures

Kabllo i rrotullueshem 360 °

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Marka Gemei
Garancia 3 muaj

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë