Stilues Flokesh me Ajer Braun 530

15473

Braun

Stilues flokesh me ajer qe ju te keni stil te ri flokesh cdo dite.

Marka: Braun

Modeli: 530 

Paketimi permban 3 koka per tu dhene flokeve formen qe deshironi (furce te vogel, te madhe dhe per volum).

Stiluesi i cili vepron me lehte se cdo stilues tjeter ne floket e thate.

Funksion i fuqishem i avullit ben qe ju te stiloni floket ne menyren e deshiruar, pa i demtuar dhe duke u dhene shume volum dhe shkelqim.

Fale shpendarjes se nxehtesise, ky stilues i mbron floket tuaj nga diegia dhe keputja.

Me 3 nivele nxehtesi

Fuqia: 1000 W

Si ta perdorni: Mbushni depoziten e vogel te ujit mbylleni mire dhe vendoseni ne majen e stiluesit ( ne vendin e saj). Vendoseni ne prize dhe lereni 2 minuta ne menyre qe nxehtesia te shperndahet njetrajtesisht ne te gjitha pjeset. Vendosini koken qe deshironi dhe nisni stilimin e flokeve.

Stiluesi ideal per floke te gjate dhe te dendur.

Floket tuaj do te jene te bukur dhe ne stilin qe ju deshironi per nje kohe te gjate.

Dimensione: 5.2 x 32.8 x 11 cm

Pesha: 322 g

Gjinia Femer
Marka Braun
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1000 W
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Stilues flokesh me ajer qe ju te keni stil te ri flokesh cdo dite.

Marka: Braun

Modeli: 530 

Paketimi permban 3 koka per tu dhene flokeve formen qe deshironi (furce te vogel, te madhe dhe per volum).

Stiluesi i cili vepron me lehte se cdo stilues tjeter ne floket e thate.

Funksion i fuqishem i avullit ben qe ju te stiloni floket ne menyren e deshiruar, pa i demtuar dhe duke u dhene shume volum dhe shkelqim.

Fale shpendarjes se nxehtesise, ky stilues i mbron floket tuaj nga diegia dhe keputja.

Me 3 nivele nxehtesi

Fuqia: 1000 W

Si ta perdorni: Mbushni depoziten e vogel te ujit mbylleni mire dhe vendoseni ne majen e stiluesit ( ne vendin e saj). Vendoseni ne prize dhe lereni 2 minuta ne menyre qe nxehtesia te shperndahet njetrajtesisht ne te gjitha pjeset. Vendosini koken qe deshironi dhe nisni stilimin e flokeve.

Stiluesi ideal per floke te gjate dhe te dendur.

Floket tuaj do te jene te bukur dhe ne stilin qe ju deshironi per nje kohe te gjate.

Dimensione: 5.2 x 32.8 x 11 cm

Pesha: 322 g

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Marka Braun
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1000 W

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë