Stilues Grundig HS5523

24683

Grundig

Stilues i markes Grunding modeli HS5523

Fuqia 1100 W siguron fuqinë e duhur për një stilim shume praktik te flokeve tuaj 

Me dy nivele shpejtesie dhe ventilator. Furca termike qe pershtaten shume mire me flokun dhe e mberthejne ate pa problem

Stiluesi vjen se bashku me furcat termike me diameter 25mm per kacurrela te vogla, 38mm ( kacurrela te mesme) dhe 50mm per kacurrela te medha te valezuara

Mbron floket nga nxehtesia, nuk i elektrizon dhe i ben te duken shume natyrale

Marka Grundig
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 1100W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit1.8 m
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Stilues i markes Grunding modeli HS5523

Fuqia 1100 W siguron fuqinë e duhur për një stilim shume praktik te flokeve tuaj 

Me dy nivele shpejtesie dhe ventilator. Furca termike qe pershtaten shume mire me flokun dhe e mberthejne ate pa problem

Stiluesi vjen se bashku me furcat termike me diameter 25mm per kacurrela te vogla, 38mm ( kacurrela te mesme) dhe 50mm per kacurrela te medha te valezuara

Mbron floket nga nxehtesia, nuk i elektrizon dhe i ben te duken shume natyrale

Fleta e të dhënave

Marka Grundig
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 1100W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit1.8 m
Nivele shpejtesie 2 Nivele shpejtesie

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë