Ginseng Oil per Forcimin e Memories

16198

790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ginseng Oil

Per forcimin e memories

Perfitohet nga nje rrenje bime e cila eshte konsideruar si stimulues qe permireson kapacitetin mendor dhe rrit energjine fizike te trupit.

Totalisht bimor dhe natyral

Pesha: 30 ml

Nje nga produktet me te perdorur nga studentet kur jane me sezon provimesh.