Furce Dhembesh Elektrike Oral-B D12

  • 1 vit garanci

14899

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Furce dhembesh elektrike Oral-B D12  

Teknologji 3D (pulson, rrotullohet dhe luhatet)  qe mundeson zbardhje dhe pastrim superior per dhembet

Rrotullohet dhe pulson per te eleminuar papastertite 100 % ne krahasim me nje furce manuale

Ju ndihmon te lani dhembet tuaj ne menyre profesionale per 2 minuta

Mebrane pastrimi gome, frymëzuar nga dentistët, siguron një zbardhues natyrore.

Furca eshte me bateri te karikueshe, te cilat mund te punojne pa u karikuar deri ne 7 dite nese perdoret 2 here ne dite nga 2 minuta.

Si përdoret furça elektrike Oral – B

Hapi i parë: Drejtojeni kokën e furçës me ngadalë nga njëri dhëmb tek tjetri, duke ndjekur formën e mishrave të dhëmbëve dhe formën e çdo dhëmbi.

Hapi i dytë: Mos harroni të arrini të gjitha zonat, duke përfshirë sipërfaqet e brendshme dhe atë përtypëse.

Hapi i tretë: Drejtojeni kokën e furçës përgjatë linjës së mishrave të dhëmbëve. Nuk është e nevojshme të përdorni forcë.

Oral B është tepër praktike për tu përdorur nga fëmijët, nga personat që mbajnë implante apo tela. Për një larje të plotë dhe pa hasur probleme e vështirësi.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Unisex
  • Marka: Braun
  • Garancia: 1 vit